What The Coffee ‘WTC’ Beşiktaş | İstanbul

3. Dalga Kahve Mekanı

✍️ What The Coffee, turkuaz ve kahverengi ağırlıklı renk konsepti ile oluşturulmuş 3. Dalga kahve mekanlarından biri. 🌱 Beşiktaş’ın yeni gözdelerinden.

✍️ Beşiktaş, son yıllarda Taksim’in cazibesini kaybetmesi nedeniyle önemli bir eğlence ve aktivite merkezine dönüştü. Neredeyse her sokağında kafe, pub ve restoranlarla birlikte kahve dükkanları da birbiri ardına açılmaya devam ediyor.

✍️ Son dönemde popülerliği hızla artan 3. Dalga kahve mekanlarına bir yenisi olarak eklenen What the Coffee, Akaretler’e gerçekten farklı bir hava katmış gözüküyor. 👏 Beşiktaş’ın gerçekten böyle bir kahve mekanına ihtiyacı vardı. Geniş ve ferah ortamının yanı sıra canlı renklerle tasarlanmış dizaynı ile de sıra dışı bir mekan oluşturulmuş.✨

Ben özellikle kahve barını çok beğendim. Kahve barında farklı demleme yöntemlerini deneyimlerken; yapılışlarına tanıklık edebilir, dilerseniz bilgi de alabilirsiniz.

✍️ What the Coffee’nin en sevdiğim uygulaması, istediğiniz kahve çekirdeğini, istediğiniz kavurma profilinde hemen kavurmaları ve taze olarak demlemeye sunmaları. ☕️ Bu uygulama Türkiye’de bir ilk ve bence 3.dalga kahvecilik ‘işte bu’ dedirten bir uygulama. Bu özgün uygulama ile tebrikleri hak ediyor!👌

Bir Yorum Yazın