Boon Cafe & Restaurant Çengelköy, Üsküdar | İstanbul

Kahvaltı Mekanı, Restaurant

Boğazın en güzel noktalarından Çengelköy’de harika bir manzaraya sahip olan Boon Cafe, kahvaltısı ve gün içinde yemek ve tatlı servisleriyle görülmeye değer mekanlardan. Özellikle akşamüstü günbatımını izlemek için harika bir terası var. Serpme kahvaltısı oldukça geniş ve özellikle haftasonları İstanbulluların uğrak yeri.

2 reviews

  1. Cafeye çocuğumla gittim çıkarken kriz geçirerek ağladı. Biz tam çıkarken o kadar müşterinin içerisinde el kol yapıp çıkarın şu çocuğu yaaaa diye bağırdı. Sarı saçlı bir bayan. Elinde telsiz oradaki çalışanlarada kızarak talimatlar veriyordu sürekli. Müşterinin karşısında zaten bu tavrı hoş olmazken bir de çocuğuma el kol yapıp çıkarın şu çocuğu ya demesi sinirlerimizi bir hayli bozdu. Orada bir beyefendi vardı sanırım sorumlusu (daha önceden biz masadayken çocuğu olduğunu söylemişti) o beyefendi çok mahcup oldu. Oradaki çalışanlara hiçbir lafım yok hepsi gayet işini düzgün yapıyor fakat o kişinin yapmış olduğu hareket ve söylemi epey rahatsız etti. Ellerim titreyerek çıktım.

  2. Cafeye çocuğumla gittim çıkarken kriz geçirerek ağladı. Biz tam çıkarken o kadar müşterinin içerisinde el kol yapıp çıkarın şu çocuğu yaaaa diye bağırdı. Sarı saçlı bir bayan. Elinde telsiz oradaki çalışanlarada kızarak talimatlar veriyordu sürekli. Müşterinin karşısında zaten bu tavrı hoş olmazken bir de çocuğuma el kol yapıp çıkarın şu çocuğu ya demesi sinirlerimizi bir hayli bozdu. Orada bir beyefendi vardı sanırım sorumlusu (daha önceden biz masadayken çocuğu olduğunu söylemişti) o beyefendi çok mahcup oldu. Oradaki çalışanlara hiçbir lafım yok hepsi gayet işini düzgün yapıyor fakat o kişinin yapmış olduğu hareket ve söylemi epey rahatsız etti. Ellerim titreyerek çıktım. Öfkemin dinmesini bekledim ama yok o hareketi gözümün önünden gitmiyor.

Bir Yorum Yazın