Books & Coffee Caddebostan, Kadıköy | İstanbul

3. Dalga Kahve Mekanı

Books & Coffee Caddebostan şubesi, diğer şubelerinde olduğu gibi, rahat freelance çalışma alanları, ferah ortamı, güzel dekorasyonu ve mis gibi kahveleri ile güzel bir 3. dalga kahve markası. Kahvelerinin yanında zengin bir tatlı menüsü de mevcut. Denemediyseniz Red Velvet deneyin muhakkak. Mozaik pasta ve kendilerine özgü diğer tatlı çeşitleri de yedikçe yedirten lezzetlerde.

Keyifli sohbetler ya da freelance çalışma için harika bir mekan geniş oturma alanlarının yanı sıra kitaplarla oluşturulan konsepti oldukça dikkat çekici. Evinizde çalışıyor gibi bir hissiyatla gün boyu oturabileceğiniz Book and Coffee, çocukları da unutmuyor. Çocuklu aileler için en iyi mekanlardan biri olan Books and Coffee adeta bir kütüphane gibi ve çocuklara uygun boyutlarda masası da mevcut.

Mekanın tek dezavantajı kahve kavurma kapısının açık bırakılması durumunda kış aylarında ortamı biraz soğuk olması. Onun dışında bizim çok beğendiğimiz ve defalarda uğradığımız bir mekan.

Mekanın otoparkı yok ancak cadde üzerinde olmadığı için yan sokaklarda caddeye nispeten kolaylıkla park yeri bulabiliyorsunuz.

Bir Yorum Yazın