Arada Blue City Üsküdar | İstanbul

Restaurant, Kahvaltı Mekanı

✍️ Arada markasının Üsküdar Paşalimanı’nda bulunan  Arada Blue City boğaz manzarasına hakim bir noktada, Lübnan mutfağına dair güzel lezzetler sunuyor.

Hafta sonları yoğunluk nedeniyle rezervasyon yaptırmanız gereken mekanda, kahvaltı için geniş bir çeşit sunuluyor. Semaver ile gelen çay ile Lübnan’da yöresel bir kahvaltı ettiğinizi hissettiriyor. Falafel, muhammara, mutebbel patlican, pancarlı müttebel, zahterli labne, fette gibi farklı lezzetler kesinlikle denenmesi gereken lezzetlerden.

✍️ Arada Blue City’nin giriş katında kahvaltıda sunulan  ürünlerden satın alabileceğiniz bir dükkanı bulunuyor. Mekan bu arada 3 katlı. Mutfak orta katında ve serviler bu kattan yapılıyor. Bu kat çoğunlukla kafe olarak kullanılıyor. Kahvaltı ve yemek için 3. kat kullanılıyor. Giriş katında ise ilk cümlede söylediğimiz gibi ürün satışı yapılıyor. Giriş kısmında ayrıca bir dış oturma alanı mevcut.

Mekana yaya ile ulaşım Üsküdar Meydan’dan 5 dakikalık bir yürümeyle yapılabilir. Çok yakın. Araçla gelecekler için   otoparkı yok ancak ücretli vale hizmeti veriliyor.

Bir Yorum Yazın